ART / Oil paintings / Oil painting 11809260
nr 1180 9260
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Åke Wickström (b. 1927), Sweden. Signed. Olja på pannå, 49x21 cm,
OIL PAINTING, Signerad. Olja på pannå, 49x21 cm
Åke Wickström, born 1927, Swedish painter.
300
SEK 250
Monday April 30 2018
at 18:58:15
28/4 18:37:46
200 kr
29/4 11:33:15